Kontakti

Adrese

Šķūņu iela 2, Peltes, Siguldas pagasts, Siguldas novads,
LV-2150

Zvani vai raksti

Mūsu rekvizīti

SIA “KG Latvija”
PVN Reģ. Nr. LV40103775495
Juridiskā adrese: Šķūņu iela 2, Peltes, Siguldas pagasts, Siguldas novads, LV-2150
LV81HABA0551038459253, ”SWEDBANK” AS,
BIC/SWIFT.: HABALV22

Robertas Stravinskas

Valdes loceklis

+370 66353745 r.stravinskas@kggroup.eu

Kristīne Lārmane

Direktore

+371 22401142 k.larmane@kglatvija.eu

Marius Stonys

Agronomijas vadītājs

+370 65671341 m.stonys@kggroup.eu

Martynas Stankevicius

Lopbarību tirzniecības vadītājs

+370 65305605 m.stankevicius@kggroup.eu

Tomass Kvedaras

Barības sastāvdaļu tirdzniecības vadītājs

+370 65486155 t.kvedaras@kggroup.eu

Aleksandrs Lārmanis

Loģistikas/saimniecības daļas vadītājs

+371 28612217 a.larmanis@kglatvija.eu

Linandrs Jēkabsons

Loģistikas speciālists

+371 26445939 logistika@kglatvija.eu

Silva Brikule

Galvenā grāmatvede

+371 64155557 s.brikule@kglatvija.eu

Rima Ozoliņa

Ražošanas/ kvalitātes vadītāja

+371 26599474
r.ozolina@kglatvija.eu

Ilze Rupmeja

Siguldas noliktavas vadītāja

+371 25410441
i.rupmeja@kglatvija.eu

Aizpildi pieteikuma formu