Par mums

Uzņēmums

SIA “KG Latvija” ir strauji augošs uzņēmums, kurš Latvijas tirgū darbojas kopš 2014.gada. Uzņēmuma filozofija – visa ražošana sastāv no veselas ķēdes savstarpēji saistītu lauksaimniecības ražošanas posmu un procesu. Neviens no posmiem netiek veikts citur. Sākot no augkopības un graudu iepirkšanas līdz gataviem miltu izstrādājumiem, kā arī liellopu, cūku un putnu barību ražošanas.
KG “Latvija” saviem klientiem piedāvā plašu lauksaimniecības produktu, tehnoloģiju, konsultāciju un pakalpojumu klāstu.

Lai ļautu mūsu klientiem sasniegt augstākos lauksaimniecības rezultātus, tiek veikti zinātniskie pētījumi, analizēti klientu paradumi, šādi saskatot likumsakarības, piedāvājot veiksmīgāko un piemērotāko risinājumus.

Šobrīd SIA ”KG Latvija” ir septiņas tirdzniecības vietas visā Latvijas teritorijā, kurā mūsu klienti var iegādāties visu lauksaimniecībai nepieciešamo – dažāda veida kombinēto lopbarību, papildbarības, minerālbarības, pilnvērtīgas barības vistām, cūkām, aitām un kazām, zivīm. Kā arī minerālmēslus, augu aizsardzības līdzekļus, sēklas, plēves un tīklus.

Galvenie darbības veidi

Kompleksās un papildbarības visu sugu dzīvniekiem

Barības sastāvdaļas

Produkti augkopībai

Graudu iepirkšana un pārdošana

Ganāmpulku audits un konsultācijas

Mūsu vēsture

AS “KG Group” – stabila, ekonomiski plaukstošu uzņēmumu grupa Lietuvā, lai paplašinātu savu darbību Baltijā, 2014.gada maijā dibināja uzņēmumu SIA “KG Latvija”.

AS “KG Group” vēsture aizsākās jau 1980.gadā. Šobrīd to veido trīs lieli uzņēmumi – Lietuvas lielākā lauksaimniecības produktu pārstrādes un ražošanas kompānijā AS “Kauno grūdai, Lietuvas lielākā putnu fabrika AS “Kišiadoriu paukštynas” un AS “Vilniaus paukštynas”, kā arī meitas uzņēmumi Latvijā, Igaunijā, Baltkrievijā. Pēdējo piecu gadu laikā kompāniju modernizācija un ražošanas attīstībā ieguldīti 90 miljoni eiro. Grupa nodrošina 3900 darba vietas Lietuvā un citās valstīs, 2018.gada grupas apgrozījums pārsniedz 500,000 milj. Eiro.

Projekti

2014 gadā AB „Kauno Grūdai”, kas ir viena no lielākajām lauksaimniecības produktu pārstādes kompānijām Baltijas valstīs, nodibināja uzņēmumu „KG Latvija”. AB „Kauno Grūdai” mērķis bija paplašināt tirgu un attīstīt savu darbību ne tikai Lietuvā, bet arī citās valstīs.

  • Kauno Grūdai Kauno Grūdai
  • KG Group KG Group